znonesdali

Якщо Ви з будь-яких причин не склали ЗНО або набрали недостатню кількість балів для вступу, у Вас все-таки є можливість вступити до вищого навчального закладу.

Ви можете подати документи на навчання у Кіпрсько-Українському культурно-освітньому центрі Університету Нікосії (UNІС) або до Польсько-Українського культурно-освітнього центру, які відкрито при Міжрегіональній Академії управління персоналом, до відділу прийому абітурієнтів Харківського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Кіпрсько-Український культурно-освітній центр Університету Нікосії (UNІС)

Між Університетом Нікосії (Республіка Кіпр) і МАУП було досягнуто домовленості про співробітництво щодо створення Кіпрсько-Українського культурно-освітнього центру Університету Нікосії (UNІС) при МАУП. Центр функціонує на базі київського осередку Академії. Створення при МАУП Кіпрсько-Українського навчально-освітнього центру Університету Нікосії відкриває нові перспективи для абітурієнтів та студентів  України щодо дистанційно-заочного навчання в Університеті Нікосії.

Ви можете подати документи на навчання у Кіпрсько-Українському культурно-освітньому центрі Університету Нікосії (UNІС), який відкрито при Міжрегіональній Академії управління персоналом, до відділу прийому абітурієнтів Харківського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом.
Зарахування до Центру відбувається на базі атестату про повну середню освіту за результатами співбесіди.

Після першого курсу студенти можуть продовжити навчання в Харківському інституті Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Навчання ведеться за такими спеціальностями:
Ступінь бакалавра

 • Ділове адміністрування
 • Облік та Аудит (Бухгалтерська справа)
 • Менеджмент туризму та готельного бізнесу
 • Міжнародний маркетинг та реклама
 • Країнознавство (Міжнародні відносини)

Абітурієнти мають надати наступні документи:

 1. Атестат– оригінал та нотаріально засвідчений переклад атестату англійською мовою (2 примірники);
 2. Додаток до атестату (перелік предметів з оцінками) – оригінал та нотаріально засвідчений переклад атестату англійською мовою (2 примірники);
 3. Паспорт – оригінал та копія (2 примірники);
 4. Медична довідка про стан здоров’я абітурієнта;
 5. 6 фото 3х4 (матових), 1 електронне фото 3х4.

Річна вартість навчання за програмою диплому Університету Нікосії 9000 грн. + 390 євро

Вища Менеджерська Школа в м. Лєгніца (Польша)

Між Вищою Менеджерською Школою в м. Лєгніца (Польша) та МАУП було досягнуто домовленості про співробітництво щодо створення Польсько-Українського культурно-освітнього центру при МАУП. Центр функціонує на базі київського осередку Академії. Створення при МАУП Польсько-Українського культурно-освітнього центру Вищої Менеджерської школи в м. Лєгніца відкриває нові перспективи для абітурієнтів та студентів  України щодо дистанційно-заочного навчання у Польші.

Ви можете подати документи на навчання у Польсько-Українському культурно-освітньому центрі, який відкрито при Міжрегіональній Академії управління персоналом, до відділу прийому абітурієнтів Харківського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Зарахування до Центру відбувається на базі атестату про повну середню освіту за результатами співбесіди.

Після першого курсу студенти можуть продовжити навчання в Харківському інституті Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Навчання ведеться за такими спеціальностями:

 • Маркетинг;
 • Правознавство;
 • Соціологія;
 • Управління бізнесом;
 • Управління персоналом.

Абітурієнти мають надати наступні документи:

 1. Заява
 2. Копія паспорту (2 примірники);
 3. Нотаріально завірений переклад польською мовою атестату та додатку до нього;
 4. 6 фото (матових) та 1 фото 37х52 мм (у три чверті);
 5. Медична довідка за формою 086-0;
 6. Копія квитанції про оплату.
 7. Апостиль (для тих, хто бажає продовжити навчання у Польщі).

Річна вартість навчання за пограмою Вищої Менеджерської Школи в м. Лєгніца (Польша)

– відповідно до обраної спеціальності згідно з вартістю навчання у Харківському інституті ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна академія управління персоналом» + 300 євро.